Prens Harry’nin bekaret açıklaması gündem olmuştu: Cinsel ilişkiye giridği kadın ortaya çıktı

Oyuncu Meghan Markle ile evlendikten bir müddet sonra kraliyet ailesinden olaylı bir halde ayrılan ve ABD’de yaşamaya başlayan Sussex Dükü unvanına sahip Prens Harry’nin geçen aylarda piyasaya sürdüğü kitabı Spare (Türkçesi Yedek) milletlerarası kamuoyunda büyük ilgi uyandırmıştı.

İngiliz medyasına konuşan 40 yaşındaki bayan cinsel alakanın bütün ayrıntılarını paylaştı.

Afganistan’da 25 kişiyi öldürmesinden, babasıyla bağlantısına kadar birçok mevzuyu anlatan Prens Harry’nin bekaretini kaybetme kıssası de memleketler arası kamuoyunda gündem olmuştu. Harry, yaşça kendisinden büyük bir bayanla tarla gibisi bir alanda cinsel alakaya girdiğini söylemişti.

Prens Harry ile Walpole’un cinsel münasebete girdikleri tarla ortaya çıktı.

Kadının kimliği açıklanmazken bugün ise İngiliz The Sun gazetesi o bayanın kim olduğunu ortaya çıkardı. İngiltere’nin en çok okunan bulvar gazetelerinden biri olan The Sun’a konuşan Sasha Walpole, Prens Harry ile 2001’de cinsel ilgiye girdiğini itiraf etti.

O devirde Prens olan Charles’ın meskeninde misyonlu olarak çalışan Walpole, 19 yaşındayken Prens Harry ile “hızlı bir seks” yaptıklarını söyledi. Harry’den 2 yaş büyük olan ve şu an 40 yaşında olan Walpole cinsel bağlantının ayrıntılarını da kamuoyu ile paylaştı.

Walpole, “İki arkadaş ortasında kısa bir bağlantı oldu. Olay bir barın ardındaki açıklık alanda oldu. Benim doğum günümü kutluyorduk ve tekila, likör, sambuca içtik ve dışarıda sigara içiyorduk” sözünü kullandı.

40 yaşındaki bayan, “Evet Harry’nin poposuna şaplak attım” dedi.

Bir çiti atlayarak açıklık alana giden ve hiç konuşmadan cinsel münasebete girdiklerini söyleyen Walpole, cinsel alakanın çok kısa sürdüğünü söyledi. Walpole, “İşimiz bittikten sonra farklı yollardan yere geri geldik. Yalnızca birkaç dakika ortadan kaybolmasına karşın muhafazaları Harry’i arıyordu bile” dedi.

O periyotta Harry’nin bakir olduğunu bilmediğini söyleyen Walpole, “Onun daha evvel bağlantıya girmediğini bilmiyordum. Alışılmış o devirde bir kız arkadaşı da yoktu” dedi. Walpole Harry ile çok yeterli arkadaş olduklarını da söyledi.

21 BOYUNCA SAKLAMIŞTIM

Harry kitabında, “Benden yaşça büyük bir bayanla alakaya girdim. Kendisi atları çok seviyordu ve bana bir at üzere muamele etmişti. Süratli bir cinsel bağ sonrasında popoma tokat atıp beni yollamıştı” tabirini kullanmıştı.

The Sun’a konuşan ve şu an iki çocuğu olan Walpole, “Sonuçta sarhoştuk ve bir tarlada seks yaptık. Çok da şaşalı bir şey olmayacağı muhakkaktı. O günden beri Harry’i görmedim ve bu ilgiyi de bir sır olarak saklayacaktım. 21 yıl boyunca bunu sakladım ve kimseye söylemedim. Kitapta bunun yazacağını bana kimse söylemedi” yorumunu yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir