Şahan Gökbakar’dan Muharrem İnce’ye: ‘Bırakıyorum Takibi’

Oyuncu Şahan Gökbakar, Gazeteci Nevşin Mengü ile tartışan Memleket Partisi Genel Lideri Muharrem İnce’yi sert bir lisanla eleştirdi. Gökbakar, İnce’yi takip etmeyi bıraktığını duyurarak, ‘Cumhurbaşkanı adaylığı muhabbeti başlayınca bir haller oldu. Gazeteci Nevşin Mengü’yü arayıp bıdıbıdı yapmalar falan. Ne oluyoruz ya. Hani farklıydınız?’ dedi.

Gazeteci Nevşin Mengü, Memleket Partisi Genel Lideri Muharrem İnce ile ortalarında geçen telefon görüşmesini anlattı. Mengü, İnce’yi ‘trollerin şişirdiği’ tarafındaki argümanlarına İnce’nin sonlandığını ve “Elinde bilgi yok, neye nazaran konuşuyorsun” dediğini; kendisinin ise “Elimde bilgi var diyorum, yok ya diyor. Acayip hal yani” halinde karşılık verdiğini aktardı.

Gazeteci Mengü’nün açıklamaları sonrası, oyuncu Şahan Gökbakar, Muharrem İnce’yi sert bir lisanla eleştirdi. Gökbakar, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Birgün baktım Muharrem İnce beni takip ediyormuş. Birtakım hallerini yanlışsız ve samimi bulurdum. Dedim bende geri takip edeyim. Sonra, cumhurbaşkanı adaylığı muhabbeti başlayınca bir haller oldu. Gazeteci Nevşin Mengü’yü arayıp bıdıbıdı yapmalar falan. Noluyoruz ya. Hani farklıydınız? Bırakıyorum takibi.” sözlerini kullandı.

Şahan Gökbakar’ın takibi bırakması sonrası Muharrem İnce’nin Şahan Gökbakar’ı aradığı öğrenildi. Telefon görüşmesinin akabinde Şahan Gökbakar, yine Muharrem İnce’yi takip etmeye başladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir