Selçuk Şahin’den Fenerbahçe iddialarına cevap! “Artık birinci adam olacağım…”

12 yıl boyunca Fenerbahçe’de top koşturan eski ulusal futbolcu Selçuk Şahin, Her Gün Spor’da Çiğdem Günal’ın (Tivibu Spor) konuğu oldu.

Son olarak Başakşehir’de Teknik Yönetici Emre Belözoğlu’nun yardımcılığını üstlenen ve bu dönem prestijiyle mesleğine teknik yönetici olarak devam edeceğini açıklayan Selçuk Şahin, “Teknik yöneticilik yapmak ve birinci adam olmak için bu işe başladım. Emre Hoca ile konuşup kendi yoluma devam etmek istediğimi belirttim” dedi.

Uzun yıllar yeşil alanlarda bir arada gayret ettiği Emre Belözoğlu hakkında da konuşan Şahin, “Emre Belözoğlu’nun çok daha yeterli yerlere geleceğine eminim. Futbolcuyken de agresif bir tarafı vardı. Bu mevzuyu biraz ayarladığı an dünya çapında bir teknik yönetici olmaya aday” sözlerini kullandı.

“Kariyerime teknik yönetici olarak devam edeceğim”

Fenerbahçe’de başlayan üçüncü İsmail Kartal devrinde Kartal’ın teknik takımında olacağı tarafındaki söylentileri cevaplayan Şahin, “İsmail Hoca gelmeden evvel görüştüğüm dostlarım oldu, bu husus gündeme geldi lakin ben mesleğime teknik yönetici olarak devam edeceğimi belirttim” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir